Siemens 1-fase stuurtransformator 550-550V 63va - 4AM32428DN000EA0
Artikelnummer: 20474790 | Fabrikantnummer: 4AM32428DN000EA0 | EAN: 4001869904627
Het productnummer van de fabrikant is 4AM32428DN000EA0. Het EAN nummer is 4001869904627. Het interne artikelnummer is 20474790.
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| (Meet)schijnvermogen | 63 VA |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 8.4 % |
| Secundaire spanning 1 | 24 - 24 V |
| Primaire spanning 1 | 550 - 550 V |
| Primaire spanning 10 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 2 | 525 - 525 V |
| Primaire spanning 8 | 400 - 400 V |
| Primaire spanning 6 | 440 - 440 V |
| Primaire spanning 5 | 460 - 460 V |
| Primaire spanning 7 | 415 - 415 V |
| Primair spanning 9 | 380 - 380 V |
| Primaire spanning 4 | 480 - 480 V |
| Primaire spanning 3 | 500 - 500 V |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Hoogte | 0.098 mm |
| Diepte | 0.09 mm |
| Vermogen | 63 W |
| Breedte | 0.086 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 20474790
Fabrikantnummer: 4AM32428DN000EA0