Siemens 1-fase stuurtransformator 242-242V 100va - 4AM34424TT100FA0
Artikelnummer: 20474736 | Fabrikantnummer: 4AM34424TT100FA0 | EAN: 4001869901138
Het productnummer van de fabrikant is 4AM34424TT100FA0. Het EAN nummer is 4001869901138. Het interne artikelnummer is 20474736.
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| (Meet)schijnvermogen | 100 VA |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 7.7 % |
| Vermogen | 100 W |
| Primaire spanning 1 | 242 - 242 V |
| Primaire spanning 3 | 218 - 218 V |
| Primaire spanning 2 | 230 - 230 V |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Hoogte | 0.098 mm |
| Breedte | 0.086 mm |
| Diepte | 0.102 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 20474736
Fabrikantnummer: 4AM34424TT100FA0