Siemens 1-fase stuurtransformator 420-420V 315va - 4AM43425AT100FA0
Artikelnummer: 20474798 | Fabrikantnummer: 4AM43425AT100FA0 | EAN: 4001869901985
Het productnummer van de fabrikant is 4AM43425AT100FA0. Het EAN nummer is 4001869901985. Het interne artikelnummer is 20474798.
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Breedte | 107 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Hoogte | 111 mm |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| (Meet)schijnvermogen | 315 VA |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 5.59 % |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 1 | 420 - 420 V |
| Primaire spanning 3 | 380 - 380 V |
| Primaire spanning 2 | 400 - 400 V |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Vermogen | 315 W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 20474798
Fabrikantnummer: 4AM43425AT100FA0