Siemens 1-fase stuurtransformator 242-242V 400va - 4AM46424TN000EA0
Artikelnummer: 20474829 | Fabrikantnummer: 4AM46424TN000EA0 | EAN: 4001869901374
Omschrijving
Transformer 1-ph. PN/PN(kVA) 0.4/1.44, Upri(V) 230, Usec(V) 24, Isec(A
Het productnummer van de fabrikant is 4AM46424TN000EA0. Het EAN nummer is 4001869901374. Het interne artikelnummer is 20474829.
Aanvullende informatie
transformer SITAS; phases: 1; Pn/Pn(S6)(kVA): 0.4 /1.44; Upri(V): 230+/-5%; Usec(V): 24; Isec(A): 16.7; F(Hz): 50...60; vector group/shielding winding: II0 /0; temperature rise/insulation class: 40 /B; IP00; connection: screw/flat-type connection; mounting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Vermogen | 400 W |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| (Meet)schijnvermogen | 400 VA |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 4.4 % |
| Primaire spanning 1 | 242 - 242 V |
| Primaire spanning 3 | 218 - 218 V |
| Primaire spanning 2 | 230 - 230 V |
| Secundaire spanning 1 | 24 - 24 V |
| Breedte | 0.122 mm |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Hoogte | 0.121 mm |
| Diepte | 0.114 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens 1-fase stuurtransformator 242-242V 400va
Artikelnummer: 20474829
Fabrikantnummer: 4AM46424TN000EA0