Siemens 1-fase stuurtransformator 415-415V 400va - 4AM46428JD400FA0
Artikelnummer: 20474764 | Fabrikantnummer: 4AM46428JD400FA0 | EAN: 4001869902746
Omschrijving
Transformer 1-ph. PN/PN(kVA) 0.4/1.44, Upri(V) 400-230+/-15, Usec(V) 2
Het productnummer van de fabrikant is 4AM46428JD400FA0. Het EAN nummer is 4001869902746. Het interne artikelnummer is 20474764.
Aanvullende informatie
transformer SITAS; phases: 1; Pn/Pn(S6)(kVA): 0.4 /1.44; Upri(V): 400-230+/-15; Usec(V): 2x115; Isec(A): 1.74-3.48; F(Hz): 50...60; vector group/shielding winding: II0 /0; temperature rise/insulation class: 40 /B; IP00; connection: screw/flat-type connecti
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Vermogen | 400 W |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| (Meet)schijnvermogen | 400 VA |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 4.83 % |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 2 | 400 - 400 V |
| Secundaire spanning 2 | 115 - 115 V |
| Primaire spanning 1 | 415 - 415 V |
| Primaire spanning 6 | 215 - 215 V |
| Primaire spanning 5 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 4 | 245 - 245 V |
| Primaire spanning 3 | 385 - 385 V |
| Breedte | 0.122 mm |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Hoogte | 0.121 mm |
| Diepte | 0.114 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens 1-fase stuurtransformator 415-415V 400va
Artikelnummer: 20474764
Fabrikantnummer: 4AM46428JD400FA0