Siemens 1-fase stuurtransformator 462-462V 500va - 4AM48425CT100FA0
Artikelnummer: 20474853 | Fabrikantnummer: 4AM48425CT100FA0 | EAN: 4001869903231
Omschrijving
Transformer 1-ph. PN/PN(kVA) 0.5/2, Upri(V) 440, Usec(V) 230, Isec(A)
Het productnummer van de fabrikant is 4AM48425CT100FA0. Het EAN nummer is 4001869903231. Het interne artikelnummer is 20474853.
Aanvullende informatie
transformer SITAS; phases: 1; Pn/Pn(S6)(kVA): 0.5 /2; Upri(V): 440+/-5%; Usec(V): 230; Isec(A): 2.17; F(Hz): 50...60; vector group/shielding winding: II0 /0; temperature rise/insulation class: 40 /B; IP00; connection: screw/flat-type connection; mounting:
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 3.8 % |
| (Meet)schijnvermogen | 500 VA |
| Vermogen | 500 W |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 1 | 462 - 462 V |
| Primaire spanning 2 | 440 - 440 V |
| Primaire spanning 3 | 418 - 418 V |
| Breedte | 0.122 mm |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Hoogte | 0.121 mm |
| Diepte | 0.134 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens 1-fase stuurtransformator 462-462V 500va
Artikelnummer: 20474853
Fabrikantnummer: 4AM48425CT100FA0