Siemens 1FASESTT 4AM55428DN000EA0 - 4AM55428DN000EA0
Artikelnummer: 21217569 | Fabrikantnummer: 4AM55428DN000EA0 | EAN: 4001869904702
Omschrijving
Siemens 1-fase stuurtransformator, (hxbxd) 144x152x126mm, primaire spanning 1 550V, secundaire spanning 1 24V, (Meet)schijnvermogen 800VA, beschermingsgraad (IP) IP00, isolatiemateriaal-klasse conform IE B, primaire spanning 2 525V, primaire spanning 3 500V, relatieve kortsluitspanning Uk 3.1%,
Het productnummer van de fabrikant is 4AM55428DN000EA0. Het EAN nummer is 4001869904702. Het interne artikelnummer is 21217569.
Aanvullende informatie
transformer SITAS; phases: 1; Pn/Pn(S6)(kVA): 0.8 /3.4; Upri(V): 550-525-500-480-460- 440-415-400-380-230-208; Usec(V): 24; Isec(A): 33.3; F(Hz): 50...60; vector group/shielding winding: II0 /0; temperature rise/insulation class: 40 /B; IP00; connection: s
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| (Meet)schijnvermogen | 800 VA |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 3.1 % |
| Vermogen | 800 W |
| Secundaire spanning 1 | 24 - 24 V |
| Primaire spanning 1 | 550 - 550 V |
| Primaire spanning 10 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 2 | 525 - 525 V |
| Primaire spanning 8 | 400 - 400 V |
| Primaire spanning 6 | 440 - 440 V |
| Primaire spanning 5 | 460 - 460 V |
| Primaire spanning 7 | 415 - 415 V |
| Primair spanning 9 | 380 - 380 V |
| Primaire spanning 4 | 480 - 480 V |
| Primaire spanning 3 | 500 - 500 V |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Breedte | 0.152 mm |
| Hoogte | 0.144 mm |
| Diepte | 0.126 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product