Siemens 1FASESTT 4AM61428ED400FD0 - 4AM61428ED400FD0
Artikelnummer: 21217101 | Fabrikantnummer: 4AM61428ED400FD0 | EAN: 4001869922355
Omschrijving
Siemens 1-fase stuurtransformator, (hxbxd) 395x351x330mm, primaire spanning 1 600V, secundaire spanning 1 230V, (Meet)schijnvermogen 1200VA, beschermingsgraad (IP) IP54, isolatiemateriaal-klasse conform IE B, primaire spanning 2 575V, primaire spanning 3 550V, secundaire spanning 2 115V,
Het productnummer van de fabrikant is 4AM61428ED400FD0. Het EAN nummer is 4001869922355. Het interne artikelnummer is 21217101.
Aanvullende informatie
transformer SITAS; phases: 1; Pn/Pn(S6)(kVA): 1.2 /7.3; Upri(V): 600-575-550-525-500- 480-460-440-415-400-240-230; Usec(V): 2x115; Isec(A): 2x5.22; F(Hz): 50...60; vector group/shielding winding: II0 /0; temperature rise/insulation class: 40 /B; IP54; conn
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Diepte | 330 mm |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 2.1 % |
| Breedte | 351 mm |
| Hoogte | 395 mm |
| Vermogen | 1200 W |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Secundaire spanning 2 | 115 - 115 V |
| Primaire spanning 1 | 600 - 600 V |
| Primaire spanning 6 | 480 - 480 V |
| Primaire spanning 7 | 460 - 460 V |
| Primaire spanning 3 | 550 - 550 V |
| Primair spanning 9 | 415 - 415 V |
| Primaire spanning 8 | 440 - 440 V |
| Primaire spanning 2 | 575 - 575 V |
| Primaire spanning 5 | 500 - 500 V |
| Primaire spanning 4 | 525 - 525 V |
| Primaire spanning 10 | 400 - 400 V |
| (Meet)schijnvermogen | 1200 VA |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product