Siemens 1-fase stuurtransformator 415-415V 1600va - 4AM61428JD400FA0
Artikelnummer: 20474838 | Fabrikantnummer: 4AM61428JD400FA0 | EAN: 4001869902791
Het productnummer van de fabrikant is 4AM61428JD400FA0. Het EAN nummer is 4001869902791. Het interne artikelnummer is 20474838.
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 176 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Diepte | 138 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 164 mm |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| (Meet)schijnvermogen | 1600 VA |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 2.1 % |
| Vermogen | 1600 W |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 2 | 400 - 400 V |
| Secundaire spanning 2 | 115 - 115 V |
| Primaire spanning 1 | 415 - 415 V |
| Primaire spanning 6 | 215 - 215 V |
| Primaire spanning 5 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 4 | 245 - 245 V |
| Primaire spanning 3 | 385 - 385 V |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 20474838
Fabrikantnummer: 4AM61428JD400FA0