Siemens 1-fase stuurtransformator 242-242V 2000va - 4AM64424TJ100FA0
Artikelnummer: 20474745 | Fabrikantnummer: 4AM64424TJ100FA0 | EAN: 4001869901039
Omschrijving
Transformer 1-ph. PN/PN(kVA)2/9.7, Upri(V) 230, Usec(V) 110, Isec(A) 1
Het productnummer van de fabrikant is 4AM64424TJ100FA0. Het EAN nummer is 4001869901039. Het interne artikelnummer is 20474745.
Aanvullende informatie
transformer SITAS; phases: 1; Pn/Pn(S6)(kVA): 2 /9.7; Upri(V): 230+/-5%; Usec(V): 110; Isec(A): 18.2; F(Hz): 50...60; vector group/shielding winding: II0 /0; temperature rise/insulation class: 40 /B; IP00; connection: screw/flat-type connection; mounting:
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Vermogen | 2000 W |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| (Meet)schijnvermogen | 2000 VA |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 2.23 % |
| Secundaire spanning 1 | 110 - 110 V |
| Primaire spanning 1 | 242 - 242 V |
| Primaire spanning 3 | 218 - 218 V |
| Primaire spanning 2 | 230 - 230 V |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Breedte | 0.176 mm |
| Hoogte | 0.164 mm |
| Diepte | 0.158 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens 1-fase stuurtransformator 242-242V 2000va
Artikelnummer: 20474745
Fabrikantnummer: 4AM64424TJ100FA0