Siemens 1-fase stuurtransformator V 2500va - 4AM65428JD400FA0
Artikelnummer: 20474842 | Fabrikantnummer: 4AM65428JD400FA0 | EAN: 4001869902814
Omschrijving
Transformer, 1-ph. PN/PN(kVA)2.5/13.3, Upri(V) 415-400-385-245-230215,
Het productnummer van de fabrikant is 4AM65428JD400FA0. Het EAN nummer is 4001869902814. Het interne artikelnummer is 20474842.
Aanvullende informatie
transformer SITAS; phases: 1; Pn/Pn(S6)(kVA): 2.5 /13.3; Upri(V): 415-400-385-245-230- 215; Usec(V): 2x115; Isec(A): 10.9-21.8; F(Hz): 50...60; vector group/shielding winding: II0 /0; temperature rise/insulation class: 40 /B; IP00; connection: screw/flat-t
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Vermogen | 2500 W |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| (Meet)schijnvermogen | 2500 VA |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 1.44 % |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Secundaire spanning 2 | 115 - 115 V |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Diepte | 0.178 mm |
| Breedte | 0.194 mm |
| Hoogte | 0.18 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens 1-fase stuurtransformator V 2500va
Artikelnummer: 20474842
Fabrikantnummer: 4AM65428JD400FA0