Siemens 1FASESTT 4AT36128ED400FA0 - 4AT36128ED400FA0
Artikelnummer: 21217210 | Fabrikantnummer: 4AT36128ED400FA0 | EAN: 4001869905297
Omschrijving
Siemens 1-fase stuurtransformator, (hxbxd) 320x194x169mm, primaire spanning 1 600V, secundaire spanning 1 230V, (Meet)schijnvermogen 5000VA, beschermingsgraad (IP) IP00, isolatiemateriaal-klasse conform IE H, primaire spanning 2 575V, primaire spanning 3 550V, secundaire spanning 2 115V,
Het productnummer van de fabrikant is 4AT36128ED400FA0. Het EAN nummer is 4001869905297. Het interne artikelnummer is 21217210.
Aanvullende informatie
transformer SITAS; phases: 1; Pn/Pn(S6)(kVA): 5 /19; Upri(V): 600-575-550-525-500- 480-460-440-415-400-240-230; Usec(V): 2x115; Isec(A): 21.7-43.4; F(Hz): 50...60; vector group/shielding winding: II0 /0; temperature rise/insulation class: 55 /H; IP00; conn
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | H |
| (Meet)schijnvermogen | 5000 VA |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Secundaire spanning 2 | 115 - 115 V |
| Primaire spanning 1 | 600 - 600 V |
| Primaire spanning 6 | 480 - 480 V |
| Primaire spanning 7 | 460 - 460 V |
| Primaire spanning 3 | 550 - 550 V |
| Primair spanning 9 | 415 - 415 V |
| Primaire spanning 8 | 440 - 440 V |
| Primaire spanning 2 | 575 - 575 V |
| Primaire spanning 5 | 500 - 500 V |
| Primaire spanning 4 | 525 - 525 V |
| Primaire spanning 10 | 400 - 400 V |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 3.95 % |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Vermogen | 5000 W |
| Breedte | 0.194 mm |
| Hoogte | 0.32 mm |
| Diepte | 0.169 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product