Siemens 1FASESTT 4AT39125AT100FA0 - 4AT39125AT100FA0
Artikelnummer: 21192896 | Fabrikantnummer: 4AT39125AT100FA0 | EAN: 4001869902104
Omschrijving
Siemens 1-fase stuurtransformator, (hxbxd) 370x226x174mm, primaire spanning 1 420V, secundaire spanning 1 230V, (Meet)schijnvermogen 8000VA, beschermingsgraad (IP) IP00, isolatiemateriaal-klasse conform IE H, primaire spanning 2 400V, primaire spanning 3 380V, secundaire spanning 2 -99999V,
Het productnummer van de fabrikant is 4AT39125AT100FA0. Het EAN nummer is 4001869902104. Het interne artikelnummer is 21192896.
Aanvullende informatie
transformer SITAS; phases: 1; Pn/Pn(S6)(kVA): 8 /28.5; Upri(V): 400+/-5%; Usec(V): 230; Isec(A): 34.8; F(Hz): 50...60; vector group/shielding winding: II0 /0; temperature rise/insulation class: 55 /H; IP00; connection: screw connection; mounting: screws; E
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | H |
| (Meet)schijnvermogen | 8000 VA |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 1 | 420 - 420 V |
| Primaire spanning 3 | 380 - 380 V |
| Primaire spanning 2 | 400 - 400 V |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 4.13 % |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Hoogte | 0.37 mm |
| Vermogen | 8000 W |
| Breedte | 0.226 mm |
| Diepte | 0.174 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product