Siemens 1-fase stuurtransformator 420-420V 10000va - 4AT39325AT100FA0
Artikelnummer: 20474827 | Fabrikantnummer: 4AT39325AT100FA0 | EAN: 4001869902111
Omschrijving
Transformer 1-ph. PN/PN(kVA) 10/30, Upri(V) 400, Usec(V) 230, Isec(A)
Het productnummer van de fabrikant is 4AT39325AT100FA0. Het EAN nummer is 4001869902111. Het interne artikelnummer is 20474827.
Aanvullende informatie
transformer SITAS; phases: 1; Pn/Pn(S6)(kVA): 10 /30; Upri(V): 400+/-5%; Usec(V): 230; Isec(A): 43.5; F(Hz): 50...60; vector group/shielding winding: II0 /0; temperature rise/insulation class: 55 /H; IP00; connection: screw connection; mounting: screws; EN
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | H |
| (Meet)schijnvermogen | 10000 VA |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 3.59 % |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 1 | 420 - 420 V |
| Primaire spanning 3 | 380 - 380 V |
| Primaire spanning 2 | 400 - 400 V |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Hoogte | 0.37 mm |
| Vermogen | 10000 W |
| Breedte | 0.226 mm |
| Diepte | 0.174 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens 1-fase stuurtransformator 420-420V 10000va
Artikelnummer: 20474827
Fabrikantnummer: 4AT39325AT100FA0