Siemens 3FASESTT 4AU36128CC400HA0 - 4AU36128CC400HA0
Artikelnummer: 21219411 | Fabrikantnummer: 4AU36128CC400HA0 | EAN: 4001869905921
Omschrijving
Siemens 3-fase stuurtransformator, breedte 360mm, primaire spanning 1 520V, primaire spanning 2 500V, primaire spanning 3 480V, primaire spanning 4 460V, primaire spanning 5 440V, primaire spanning 6 420V, primaire spanning 7 400V, primaire spanning 8 380V, primair spanning 9 360V,
Het productnummer van de fabrikant is 4AU36128CC400HA0. Het EAN nummer is 4001869905921. Het interne artikelnummer is 21219411.
Aanvullende informatie
transformer SITAS; phases: 3; Pn/Pn(S6)(kVA): 8 /29.6; Upri(V): Y500-440-380+/-20/D289- 254-220+/-11; Usec(V): Y 400 / D 230; Isec(A): 11.5-20.00; F(Hz): 50...60; vector group/shielding winding: IIIIII0 /0; temperature rise/insulation class: 55 /H; IP00; c
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
3-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Breedte | 360 mm |
| Hoogte | 320 mm |
| Diepte | 268 mm |
| Type schakeling | Overig |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | H |
| Primaire spanning 2 | 500 - 500 V |
| Secundaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Secundaire spanning 2 | 230 - 230 V |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 3.99 % |
| Meetvermogen | 8000 VA |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Primaire spanning 1 | 520 - 520 V |
| Primaire spanning 3 | 480 - 480 V |
| Primaire spanning 10 | 300 - 300 V |
| Primaire spanning 4 | 460 - 460 V |
| Primaire spanning 5 | 440 - 440 V |
| Primaire spanning 6 | 420 - 420 V |
| Primaire spanning 7 | 400 - 400 V |
| Primaire spanning 8 | 380 - 380 V |
| Primair spanning 9 | 360 - 360 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product