Siemens RIJGKLVRB 8WH1020-5JF30 - 8WH10205JF30
Artikelnummer: 21170350 | Fabrikantnummer: 8WH10205JF30 | EAN: 4001869500348
Omschrijving
Siemens verbindingsrijgklem, grijs, breedte 2.5mm, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.14 - 4mm², DIN-rail 35mm, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, aansluitbare geleiderdoorsnede meer -99999mm², 2 klemposities per aansluit,
Het productnummer van de fabrikant is 8WH10205JF30. Het EAN nummer is 4001869500348. Het interne artikelnummer is 21170350.
Aanvullende informatie
Terminal, screw terminal, two-tier, diode term. with ill. display, 2.5 mm², gray Optimized technology for your safety - only from Siemens.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Componentenrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Nom. (meet)spanning | 24 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Kleur | Grijs |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Hoogte | 69.9 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1.5 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Diepte | 64.3 mm |
| Breedte | 7.72 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -165 - -25 °C |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product