Siemens RIJGKLVRB 8WH1025-0AF00 - 8WH10250AF00
Artikelnummer: 21168356 | Fabrikantnummer: 8WH10250AF00 | EAN: 4001869403267
Omschrijving
Siemens verbindingsrijgklem, grijs, breedte 5.2mm, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.14 - 4mm², DIN-rail 35mm, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, aansluitbare geleiderdoorsnede meer -99999mm², 2 klemposities per aansluit,
Het productnummer van de fabrikant is 8WH10250AF00. Het EAN nummer is 4001869403267. Het interne artikelnummer is 21168356.
Aanvullende informatie
Terminal, screw terminal, two-tier, equipotential bonding, through-type terminal, 2.5 mm², gray
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.1 - 2.5 mm² |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product