Siemens VERSTKR 3RS7006-2FW00 - 3RS70062FW00
Artikelnummer: 21332740 | Fabrikantnummer: 3RS70062FW00 | EAN: 4047621001319
Omschrijving
Siemens scheidingsversterker, nom. voedingsspanning bij AC 24 - 240V, nom. (meet)bedrijfsfrequentie 50 - 60Hz, nom. voedingsspanning bij DC 24 - 240Vac, 1 kanalen, 1 ingangsbereiken 0 mV ...
Het productnummer van de fabrikant is 3RS70062FW00. Het EAN nummer is 4047621001319. Het interne artikelnummer is 21332740.
Aanvullende informatie
Separation amplifier 24-240 V AC/DC, 3-way separation input: 0-60 mV, 0-100 mV 0-300 mV, 0-500 mV, 0-1 V 0-20 V, 2-10 V, 0-5 mA, 0-10 mA 2-10 V, 0-5 mA, 0-10 mA 0-20mA, 4-20 mA, +-5 mA, +-20 mA output: 0 - 10 V, 0/4 - 20 mA Spring-type terminal (push-in) S
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Scheidingsversterker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 17.5 mm |
| Hoogte | 93 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat |
| Aantal kanalen | 1 |
| Storingsmelduitgang | Nee |
| Galvanische scheiding tussen ingang en uitgang | Ja |
| Galvanische scheiding tussen ingangen | Nee |
| Galvanische scheiding tussen uitgang naar uitgang | Nee |
| Montagewijze | Snapbevestiging draagrail |
| Galvanische scheiding tussen voedingsspanning en alle andere stroomcircuits | Ja |
| Diepte | 72.5 mm |
| Opgenomen vermogen | 0.5 W |
| Bedrijfstemperatuur | -25 - 60 °C |
| Temperatuurdrift | 0.015 %/K |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. voedingsspanning bij AC | 24 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 24 - 240 V |
| Last | 500 - 500 Ohm |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product