Siemens DIMMER 5TC8210-0 - 5TC8210-0
Artikelnummer: 21183837 | Fabrikantnummer: 5TC8210-0 | EAN: 4001869519517
Omschrijving
Siemens dimmer
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 5TC8210-0. Het EAN nummer is 4001869519517. Het interne artikelnummer is 21183837.
| Klasse |
Dimmer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Montagewijze | Inbouw |
| Transparant | Nee |
| Frequentie | 50 Hz |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Schakelmateriaalbreedte | 50 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 56 mm |
| Uitvoering oppervlakte | N.v.t. |
| Type belasting | Universeel |
| Geschikt voor toepassing met bewegingsmelder | Ja |
| Geschikt voor toepassing met tijdschakelaar/timer | Nee |
| Geschikt voor toepassing met IR-drukker | Ja |
| Geschikt voor toepassing met drukker | Ja |
| Geschikt voor toepassing met RF-drukker | Ja |
| Ingang voor nevenunit | Nee |
| Seriedimmer | Nee |
| Schakelmateriaaldiepte | 12 mm |
| Geschikt voor toepassing met aanwezigheidsmelder | Ja |
| Lichtwaardegeheugen | Ja |
| Duurzaam | Ja |
| Spoelspanning | -99999 V |
| Nom. vermogen | 15 t/m 400 VA |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product