Siemens VAV-REGELAAR GLB181.1E/3 - BPZ:GLB181.1E/3
Artikelnummer: 23594868 | Fabrikantnummer: BPZ:GLB181.1E/3 | EAN: 4047625019662
Omschrijving
Siemens Openair GLB elektrische servomotor roterend, (dxb) 61x71mm, voedingsspanning 24V AC, stuursignaal overig, aansluiting op afsluitklep overig, looptijd 150s, koppel 10Nm, beschermingsgraad (IP) IP54, geschikt voor luchtappendage, lengte aansluitkabel 0.9m,
Het productnummer van de fabrikant is BPZ:GLB181.1E/3. Het EAN nummer is 4047625019662. Het interne artikelnummer is 23594868.
Aanvullende informatie
VAV-regelaar, AC 24 V, DC 0...10 V, 10 Nm, 150 s, 300 Pa, zonder veerteruggang
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Elektrische servomotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
E-luchtklepaandrijving
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Diepte | 61 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Hoogte | 158 mm |
| Hulpcontacten | Nee |
| Handbediening | Ja |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Breedte | 71 mm |
| Voedingsspanning | 24 V AC |
| Communicatieprotocol | Geen |
| Geschikt voor afsluiter | Nee |
| Met nulspanningsterugloop | Nee |
| Automatische slagherkenning | Nee |
| Instelbaar werkgebied | Nee |
| Max. draaihoek | 90 ° |
| Geschikt voor luchtappendage | Ja |
| Overbrenging | Met tandwielen |
| Eindcontacten | Geen |
| Zelfinstelbare slaglengte | Nee |
| Met veiligheidsfunctie | Nee |
| Met mechanische standaanwijzer | Ja |
| Stuursignaal | 0-10 V |
| Lengte aansluitkabel | 0.9 m |
| Looptijd | 150 s |
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 3 VA |
| Met ISO 5211 Direct Mount top-flens | Nee |
| Spanningsloos gesloten | Nee |
| Koppel | 10 Nm |
| Standterugmelding | 0-10 V |
| Hulpcontacten optioneel | Nee |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 50 °C |
| Regeling type aan/uit | Nee |
| Regeling type modulerend | Ja |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Energieverbruik in bedrijf | 2.5 W |
| Energieverbruik in ruststand | 0.5 W |
| Regeling type split-range | Nee |
| Type veiligheidsfunctie | Overig |
| Werkingswijze veiligheidsfunctie | NO normaal open |
| Aansluiting op afsluitklep | Geen |
| Model | Roterend |
| Toegestane relatieve vochtigheid | 95 - 95 % |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product