Siemens VELDBUS 3RK11070BE002AA2 - 3RK11070BE002AA2
Artikelnummer: 21332390 | Fabrikantnummer: 3RK11070BE002AA2 | EAN: 4011209974586
Omschrijving
Siemens veldbus dec. peri. ana.in/uitg.mod, (bxdxh) 22.5x120x100mm, beschermingsgraad (IP) IP20, 2 analoge uitgangen, analoge ingangen, resolutie 12Bit, analoge uitgangen, resolutie 12Bit, configureerbare analoge uitgangen
Het productnummer van de fabrikant is 3RK11070BE002AA2. Het EAN nummer is 4011209974586. Het interne artikelnummer is 21332390.
Aanvullende informatie
AS-i SlimLine Compact module SC22.5, IP20, analog 2AQ-C/V screw terminals 2 x analog output outputs switchable C/V overall width 22.5 mm AS-Interface - the smart fieldbus standard
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Veldbus, dec. periferie - digitale in- en uitgangsmodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 100 mm |
| Breedte | 22.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Diepte | 120 mm |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Met optische interface | Nee |
| Configureerbare digitale uitgangen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Ja |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal digitale ingangen | 0 |
| Aantal digitale uitgangen | 0 |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product