Siemens RIJGKLVRB 8WH6001-0CG07 - 8WH60010CG07
Artikelnummer: 21167870 | Fabrikantnummer: 8WH60010CG07 | EAN: 4001869447988
Het productnummer van de fabrikant is 8WH60010CG07. Het EAN nummer is 4001869447988. Het interne artikelnummer is 21167870.
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| PEN-functie mogelijk | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Kleur | Groen/geel |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Steekklemaansluiting |
| Diepte | 42.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Steekklemaansluiting |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 4 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.2 - 6 mm² |
| Breedte | 6.15 mm |
| Hoogte | 65.95 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |