Siemens RIJGKLVRB 8WH6001-0CH07 - 8WH60010CH07
Artikelnummer: 21161262 | Fabrikantnummer: 8WH60010CH07 | EAN: 4001869448022
Omschrijving
Siemens verbindingsrijgklem
Het productnummer van de fabrikant is 8WH60010CH07. Het EAN nummer is 4001869448022. Het interne artikelnummer is 21161262.
Aanvullende informatie
Terminal, iPo plug-in terminal, installation terminal, PE/PEN terminal, 6 mm², green-yellow Optimized technology for your safety - only from Siemens.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| PEN-functie mogelijk | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Kleur | Groen/geel |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Steekklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Steekklemaansluiting |
| Diepte | 48.5 mm |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 10 mm² |
| Breedte | 8.15 mm |
| Hoogte | 66.01 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product