Siemens SPMEETREL 5TT3407 - 5TT3407
Artikelnummer: 21164360 | Fabrikantnummer: 5TT3407 | EAN: 4001869155852
Omschrijving
Siemens spanningsmeetrelais, (hxbxd) 90x36x64mm, 3-fasen-onderspanning mogelijk, spanningsmeetbereik 1 253V, type spanning meetbereik AC, aanspreekwaarde spanning 161V, min. instelbare afvalvertragingstij 0.8s, min. instelbare opkomvertragingstij 0.85s, 2 contacten als wisselconta,
Het productnummer van de fabrikant is 5TT3407. Het EAN nummer is 4001869155852. Het interne artikelnummer is 21164360.
Aanvullende informatie
Voltage relays AC 230/400V 2CO short-time 20 ms With transparent cap Voltage relay SENTRON 5TT3 for applications in commercial buildings as well as for industrial applications. SENTRON switching devices offer convenient and simple mounting and connection t
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Spanningsmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Hoogte | 90 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Breedte | 36 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Diepte | 64 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| 3-fasen-overspanning mogelijk | Nee |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| 1-fase-onderspanning mogelijk | Nee |
| 1-fase-overspanning mogelijk | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsonderspanning | Nee |
| 3-fasen-onderspanning mogelijk | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsoverspanning | Nee |
| Type spanning meetbereik | AC |
| Bevat functie gelijkspanningshysterese | Nee |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Spanningsmeetbereik 1 | 253 - 253 V |
| Aanspreekwaarde spanning | 161 - 161 V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 230 - 230 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 230 - 230 V |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0.85 s |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0.8 s |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product