Siemens SPMEETREL 5TT3404 - 5TT3404
Artikelnummer: 21164988 | Fabrikantnummer: 5TT3404 | EAN: 4001869155821
Omschrijving
Siemens spanningsmeetrelais, (hxbxd) 90x36x64mm, 3-fasen-onderspanning mogelijk, spanningsmeetbereik 1 253V, type spanning meetbereik AC, aanspreekwaarde spanning 195.5V, min. instelbare afvalvertragingstij 0.7s, min. instelbare opkomvertragingstij 0.9s, max. instelbare afvalvertragingstij 0.85s,
Het productnummer van de fabrikant is 5TT3404. Het EAN nummer is 4001869155821. Het interne artikelnummer is 21164988.
Aanvullende informatie
Voltage relay T5570 AC 230/400V 2W 0.7/0.9 Asymmetry with transparent cap Voltage relay SENTRON 5TT3 for applications in commercial buildings as well as for industrial applications. SENTRON switching devices offer convenient and simple mounting and connect
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Spanningsmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Hoogte | 90 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Breedte | 36 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Diepte | 64 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| 3-fasen-overspanning mogelijk | Nee |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| 1-fase-onderspanning mogelijk | Nee |
| 1-fase-overspanning mogelijk | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsonderspanning | Nee |
| 3-fasen-onderspanning mogelijk | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsoverspanning | Nee |
| Type spanning meetbereik | AC |
| Bevat functie gelijkspanningshysterese | Nee |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Spanningsmeetbereik 1 | 253 - 253 V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 230 - 230 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 230 - 230 V |
| Aanspreekwaarde spanning | 195.5 - 195.5 V |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 0.95 s |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0.9 s |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 0.85 s |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0.7 s |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product