Siemens WCD 5UH1310 - 5UH1310
Artikelnummer: 21155567 | Fabrikantnummer: 5UH1310 | EAN: 4001869070537
Omschrijving
Siemens wandcontactdoos (wcd schakelmat.), wit, uitvoering overig, 2 actieve contacten (vlak), met signaallamp, 1 eenheid, 2 fasen, aansluitwijze overig, met verhoogde aanraakbeveiliging, RAL-nummer 9010
Het productnummer van de fabrikant is 5UH1310. Het EAN nummer is 4001869070537. Het interne artikelnummer is 21155567.
Aanvullende informatie
DELTA i-system titanium white retrofit kit operating display for SCHUKO socket outlets with cover plate 55x 55 mm and glow lamp Due to its eternally stylish shapes and a multitude of colors, our comprehensive range of DELTA products provides you with a ple
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Wandcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluitwijze | Overig |
| Met klapdeksel | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Transparant | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met functieverlichting | Nee |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Geïsoleerde montage | Nee |
| Met doorlusvoorziening | Ja |
| Schakelmateriaalbreedte | 70 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Schakelmateriaalhoogte | 70 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Schakelmateriaaldiepte | 45 mm |
| Aantal fasen | 2 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Met signaallamp | Ja |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 45 mm |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 2 |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Metallic | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Ja |
| Voor zware omstandigheden (conform VDE) | Nee |
| Aantal USB-A poorten | 0 |
| Met Wi-Fi signaal repeater | Nee |
| Met ingebouwde bluetooth luidspreker | Nee |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Kleur schakelelement | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
| Speciale voeding | Geen |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product