Sirena Eoscanwmlt+3lmgr/Am/red+ a+ 12/24vdacgy - 94758
Artikelnummer: 26706069 | Fabrikantnummer: 94758 | EAN: 8010152947582
Omschrijving
EOSCANWMLT+3LMGR/AM/RED+ A+ 12/24VDACGY
Het productnummer van de fabrikant is 94758. Het EAN nummer is 8010152947582. Het interne artikelnummer is 26706069.
Aanvullende informatie
CANopen is an open communication protocol, received with the EN 50325-4 standard, based on the Controller Area Network or CAN-bus protocol. Introduced in the automotive field, the CANopen communication protocol has spread to many industries due to its adva
Specificaties
| Klasse |
Signaalzuil compleet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sirena
Toon alle producten van Sirena |
| Buitendiameter | 70 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Hoogte | 315 mm |
| Geluidssterkte | 100 dB |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Flitslicht | Nee |
| Zwaailicht | Nee |
| Aantal signaalzuilelementen | 3 |
| Continu licht | Ja |
| Functie akoestisch | Ja |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 12 - 24 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 12 - 24 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Kleur licht 1 | Groen |
| Kleur licht 3 | Rood |
| Breedte | mm |
| Diepte | mm |
| Kleur licht 2 | Oranje |
| Categorieën |
Paneelschakelaars en drukknoppen
Coax en data |
Huidige product