Sirena RESLAMP LRH170W24 - 71603
Artikelnummer: 25691290 | Fabrikantnummer: 71603 | EAN: 8010152716034
Omschrijving
70W
0lm
Sirena LR indicatie- en signaleringslamp, kleurloos, diameter 30mm, voet H1, lampspanning 24V, halogeen, totale lengte 60mm, technologie gloeilamp, lampvorm lensvorm, 70W, belasting (stroom/vermogen) 70
Aanvullende informatie BULB H1 70W V24 1PC
Specificaties
Klasse Gloeilamp buisvormig
Toon alle producten van deze klasse
Merk Sirena
Toon alle producten van Sirena
Serie BULB
Toon alle producten in deze serie
Lampvermogen 70 W
Koelkasttoepassing Nee
Voet Overig
Lampspanning 24 - 24 V