Light4u Skadi 160 pe 2000LM/930 18.5W 30° wit - 4.001C0A930003000000
Artikelnummer: 22686463 | Fabrikantnummer: 4.001C0A930003000000 | EAN: 8719981037371
Omschrijving
Kleurtemperatuur
Warm wit 3000K
IP20
Skadi 160 PE 2000Lm/930 18.5W 30° white Specificaties
Klasse Pendelarmatuur
Toon alle producten van deze klasse
Merk Light4U
Toon alle producten van Light4U
Serie SKADI 160 PENDANT
Toon alle producten in deze serie
Met lichtbron Ja
Spanningstype AC
Geschikt voor noodverlichting Nee
Direct-/indirectaandeel apart regelbaar Nee
Geschikt voor lichtlijnconfiguratie Nee
Lichtuittrede Direct
Kleurweergave-index 80-89
Kleur behuizing Wit
Lichtverdeling Symmetrisch
Beschermingsgraad (IP) IP20
Geschikt voor aantal lampen 1
Voorschakelapparaat inbegrepen Ja
Materiaal behuizing Aluminium
Reflector Hoogglans
Lichtkleur Wit
Lamptype LED niet uitwisselbaar
Beschermingsklasse Geen
Materiaal afdekking Zonder kap
Hoogte/diepte 180 mm
Ophanging meegeleverd Ja
Aantal polen 2
Diameter 160 mm
Nom. spanning 220 - 240 V
Kleurtemperatuur 3000 - 3000 K
Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 2000 lm
Dimbaar faseaansnijding Nee
Dimbaar 1-10 V Ja
Dimbaar Dali Ja
Dimming programmeerbaar Nee
Dimbaar Touch and Dim Nee
Dimbaar Zigbee Nee
Dimbaar met push-button Nee
Dimbaar 0-10 V Nee
Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) Nee
Dimbaar Sine Wave Reduction Nee
Dimming fabrikantspecifiek Nee
Dimbaar DSI Nee
Dimbaar LineSwitch Nee
Dimbaar RF Nee
Dimbaar netspanningsmodulatie Nee
Dimbaar faseafsnijding Nee
Verlichtingsarmatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D Nee
Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 Nee
Lichtverdeler Reflector
Dimbaar DMX Nee
Soort bedrading Eindig
Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 Geen
Zonder dimfunctie Nee
Voorschakelapparaat Elektronische VSA
Geschikt voor lampvermogen 18.5 - 18.5 W
Max. systeemvermogen 18.5 W
Conditie/kortingsgroep 301093
Pendellengte 20 - 3000 mm