SLV Vinolina two oplaadbasis max. 6 armaturen - 1007698
Artikelnummer: 23860577 | Fabrikantnummer: 1007698 | EAN: 4024163288279
Het productnummer van de fabrikant is 1007698. Het EAN nummer is 4024163288279. Het interne artikelnummer is 23860577.
VINOLINA TWO oplaadbasis zwart
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SLV
Toon alle producten van SLV |
| Serie |
VINOLINA
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte/diepte | 50 mm |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 326 mm |
| Lengte | 462 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
SLV
Licht is veelzijdig en beïnvloedt alle aspecten van ons leven. Net zo veelzijdig zijn de mogelijkheden met SLV om van licht en verlichting een unieke ervaring te maken.
» Meer informatie over SLV