Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Handmatige Lastscheidingsschakelaar sirco 3P 500a 415 vac voorbedienin - 26003051
Artikelnummer: 23524110 | Fabrikantnummer: 26003051 | EAN: 3596031118496
Omschrijving
Handmatige lastscheidingsschakelaar SIRCO 3P 500A 415 VAC Voorbedienin
Het productnummer van de fabrikant is 26003051. Het EAN nummer is 3596031118496. Het interne artikelnummer is 23524110.
Aanvullende informatie
Handbediende lastscheidingsschakelaar SIRCO frame B5 met 3 polen, 500A, 415VAC/500VDC frontale directe bediening met hendel type J1 of frontale externe bediening met hendel type S2. Geleverd zonder hendel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
AC LOAD BREAK SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 230 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Diepte | 110 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Hoogte | 235 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 100 kA |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 500 V |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. continustroom Iu | 500 A |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 500 A |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 13 kA |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 295 kW |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 500 A |
| Schakelvermogen bij 400 V | 295 kW |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 500 V |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Handmatige Lastscheidingsschakelaar sirco 3P 500a 415 vac voorbedienin
Artikelnummer: 23524110
Fabrikantnummer: 26003051