Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Handmatige Lastscheidingsschakelaar sirco 3P 4000a 415 vac voorbedieni - 26003401
Artikelnummer: 23669459 | Fabrikantnummer: 26003401 | EAN: 3596031966455
Omschrijving
Handmatige lastscheidingsschakelaar SIRCO 3P 4000A 415 VAC Voorbedieni
Het productnummer van de fabrikant is 26003401. Het EAN nummer is 3596031966455. Het interne artikelnummer is 23669459.
Aanvullende informatie
Handbediende lastscheidingsschakelaar SIRCO frame B9 met 3 polen, 4000A, 415VAC/500VDC frontaal directe bediening met hendel type V0 of frontaal externe bediening met hendel type V0. Geleverd zonder hendel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
AC LOAD BREAK SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 575 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 500 V |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Hoogte | 482 mm |
| Nom. continustroom Iu | 4000 A |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 4000 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 500 V |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 1100 kW |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 75 kA |
| Schakelvermogen bij 400 V | 1100 kW |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 4000 A |
| Geschikt voor vloermontage | Ja |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | kA |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Diepte | 514 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Handmatige Lastscheidingsschakelaar sirco 3P 4000a 415 vac voorbedieni
Artikelnummer: 23669459
Fabrikantnummer: 26003401