Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Niet-Smeltbare uitschakelaar standaarden sirco ul 98 3P 400a 690 vac - 27003041
Artikelnummer: 23669535 | Fabrikantnummer: 27003041 | EAN: 3596031963768
Omschrijving
Niet-smeltbare uitschakelaar standaarden SIRCO UL 98 3P 400A 690 VAC
Het productnummer van de fabrikant is 27003041. Het EAN nummer is 3596031963768. Het interne artikelnummer is 23669535.
Aanvullende informatie
Handbediende lastscheidingsschakelaar SIRCO UL frame B5 met 3 polen, 400A, 690 VAC frontaal directe bediening met hendel type J1 of frontaal externe bediening met hendel type S2. Geleverd zonder hendel
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
AC LOAD BREAK SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 230 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Nom. continustroom Iu | 400 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Hoogte | 260 mm |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 600 V |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 220 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 220 kW |
| Diepte | 128 mm |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 240 - 600 V |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | kA |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | kA |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | A |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | A |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Niet-Smeltbare uitschakelaar standaarden sirco ul 98 3P 400a 690 vac
Artikelnummer: 23669535
Fabrikantnummer: 27003041