Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Niet-Smeltbare uitschakelaar standaarden sirco ul 98 4P 200a 690 vac - 27004021
Artikelnummer: 23669489 | Fabrikantnummer: 27004021 | EAN: 3596031963751
Omschrijving
Niet-smeltbare uitschakelaar standaarden SIRCO UL 98 4P 200A 690 VAC
Het productnummer van de fabrikant is 27004021. Het EAN nummer is 3596031963751. Het interne artikelnummer is 23669489.
Aanvullende informatie
Niet-smeltbare uitschakelaar normen UL en CSA SIRCO UL 98 frame B4 met 4 polen, 200A, 690 VAC frontale directe bediening met hendel type J1 of frontale externe bediening met hendel type S2. Geleverd zonder hendel
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
AC LOAD BREAK SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 230 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Hoogte | 160 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 200 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 600 V |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 110 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 110 kW |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 240 - 600 V |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | kA |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | kA |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | A |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | A |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Diepte | 94.6 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Niet-Smeltbare uitschakelaar standaarden sirco ul 98 4P 200a 690 vac
Artikelnummer: 23669489
Fabrikantnummer: 27004021