Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Handmatige Lastscheidingsschakelaar sirco 4P 2500a 415 vac voorbedieni - 26004250
Artikelnummer: 23669481 | Fabrikantnummer: 26004250 | EAN: 3596031816446
Omschrijving
Handmatige lastscheidingsschakelaar SIRCO 4P 2500A 415 VAC Voorbedieni
Het productnummer van de fabrikant is 26004250. Het EAN nummer is 3596031816446. Het interne artikelnummer is 23669481.
Aanvullende informatie
Handbediende lastscheidingsschakelaar SIRCO frame B8 met 4 polen, 2500A, 415VAC/500VDC frontale directe bediening met hendel type J1 of frontale externe bediening met hendel type V2. Geleverd zonder hendel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
AC LOAD BREAK SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 100 kA |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 500 V |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Hoogte | 455 mm |
| Breedte | 492 mm |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 50 kA |
| Nom. continustroom Iu | 2500 A |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 2500 A |
| Diepte | 287 mm |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 900 kW |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 1600 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 500 V |
| Schakelvermogen bij 400 V | 900 kW |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Handmatige Lastscheidingsschakelaar sirco 4P 2500a 415 vac voorbedieni
Artikelnummer: 23669481
Fabrikantnummer: 26004250