Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Lastscheidingsschakelaar Sirco ac 3P 200a 690 vac voorbediening - 26AC3020
Artikelnummer: 23669495 | Fabrikantnummer: 26AC3020 | EAN: 3596032774417
Omschrijving
Lastscheidingsschakelaar SIRCO AC 3P 200A 690 VAC Voorbediening
Het productnummer van de fabrikant is 26AC3020. Het EAN nummer is 3596032774417. Het interne artikelnummer is 23669495.
Aanvullende informatie
Handbediende lastscheidingsschakelaar SIRCO AC frame B4a met 3 polen, 200A, 690 VAC frontaal directe bediening met hendel type J1 of frontaal externe bediening met hendel type S2. Geleverd zonder hendel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
AC LOAD BREAK SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 180 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Hoogte | 160 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 200 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 50 kA |
| Diepte | 115 mm |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 110 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 110 kW |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 200 A |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 8 kA |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 200 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Lastscheidingsschakelaar Sirco ac 3P 200a 690 vac voorbediening
Artikelnummer: 23669495
Fabrikantnummer: 26AC3020
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.