Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Handmatige Lastscheidingsschakelaar sirco CD 3P 400a 415 vac voorbedie - 26003039
Artikelnummer: 23669477 | Fabrikantnummer: 26003039 | EAN: 3596031118458
Omschrijving
Handmatige lastscheidingsschakelaar SIRCO CD 3P 400A 415 VAC Voorbedie
Het productnummer van de fabrikant is 26003039. Het EAN nummer is 3596031118458. Het interne artikelnummer is 23669477.
Aanvullende informatie
Handbediende lastscheidingsschakelaar SIRCO compact design frame B4 met 3 polen, 400A, 415VAC/500VDC frontale directe bediening met hendel type J1 of frontale externe bediening met hendel type S2. Geleverd zonder hendel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
AC LOAD BREAK SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Nom. continustroom Iu | 400 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Hoogte | 300 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 50 kA |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 500 V |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 400 A |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 220 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 220 kW |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Breedte | 442 mm |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 9 kA |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 400 A |
| Diepte | 289 mm |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 500 V |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Handmatige Lastscheidingsschakelaar sirco CD 3P 400a 415 vac voorbedie
Artikelnummer: 23669477
Fabrikantnummer: 26003039
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.