Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Handmatige Lastscheidingsschakelaar sirco CD 4P 1250a 415 vac voorbedi - 26004119
Artikelnummer: 23669473 | Fabrikantnummer: 26004119 | EAN: 3596031551736
Omschrijving
Handmatige lastscheidingsschakelaar SIRCO CD 4P 1250A 415 VAC Voorbedi
Het productnummer van de fabrikant is 26004119. Het EAN nummer is 3596031551736. Het interne artikelnummer is 23669473.
Aanvullende informatie
Handbediende lastscheidingsschakelaar SIRCO compact design frame B6 met 4 polen, 1250A, 415VAC/500VDC frontale directe bediening met hendel type J1 of frontale externe bediening met hendel type S4. Geleverd zonder hendel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
AC LOAD BREAK SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 1250 A |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 100 kA |
| Hoogte | 330 mm |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 500 V |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 1250 A |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 750 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 750 kW |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 35 kA |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 1250 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 500 V |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Handmatige Lastscheidingsschakelaar sirco CD 4P 1250a 415 vac voorbedi
Artikelnummer: 23669473
Fabrikantnummer: 26004119