Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Handmatige Lastscheidingsschakelaar sirco CD 4P 315a 415 vac voorbedie - 26004030
Artikelnummer: 23669468 | Fabrikantnummer: 26004030 | EAN: 3596031118762
Omschrijving
Handmatige lastscheidingsschakelaar SIRCO CD 4P 315A 415 VAC Voorbedie
Het productnummer van de fabrikant is 26004030. Het EAN nummer is 3596031118762. Het interne artikelnummer is 23669468.
Aanvullende informatie
Handbediende lastscheidingsschakelaar SIRCO compact design frame B4 met 4 polen, 315A, 415VAC/500VDC frontale directe bediening met hendel type J1 of frontale externe bediening met hendel type S2. Geleverd zonder hendel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
AC LOAD BREAK SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 290 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Diepte | 110 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Hoogte | 235 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 500 V |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. continustroom Iu | 315 A |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 315 A |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 160 kW |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 30 kA |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Schakelvermogen bij 400 V | 160 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 9 kA |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 315 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 500 V |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Handmatige Lastscheidingsschakelaar sirco CD 4P 315a 415 vac voorbedie
Artikelnummer: 23669468
Fabrikantnummer: 26004030
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.