Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Handmatige Lastscheidingsschakelaar sirco 6P 125a 415 vac voorbedienin - 26016013
Artikelnummer: 23669484 | Fabrikantnummer: 26016013 | EAN: 3596031119394
Omschrijving
Handmatige lastscheidingsschakelaar SIRCO 6P 125A 415 VAC Voorbedienin
Het productnummer van de fabrikant is 26016013. Het EAN nummer is 3596031119394. Het interne artikelnummer is 23669484.
Aanvullende informatie
Handbediende lastscheidingsschakelaar SIRCO frame B3ds met 6 polen, 125A, 415VAC/500VDC frontaal directe bediening met hendel type J1 of frontaal externe bediening met hendel type S2. Geleverd zonder hendel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
AC LOAD BREAK SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 6 |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 125 A |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 100 kA |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 500 V |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 125 A |
| Schakelvermogen bij 400 V | 63 kW |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 63 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 7 kA |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 125 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 500 V |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte | mm |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Handmatige Lastscheidingsschakelaar sirco 6P 125a 415 vac voorbedienin
Artikelnummer: 23669484
Fabrikantnummer: 26016013
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.