Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Handmatige Lastscheidingsschakelaar sirco 8P 160a 415 vac voorbedienin - 26018016
Artikelnummer: 23669469 | Fabrikantnummer: 26018016 | EAN: 3596031119486
Omschrijving
Handmatige lastscheidingsschakelaar SIRCO 8P 160A 415 VAC Voorbedienin
Het productnummer van de fabrikant is 26018016. Het EAN nummer is 3596031119486. Het interne artikelnummer is 23669469.
Aanvullende informatie
Handbediende lastscheidingsschakelaar SIRCO frame B3ds met 8 polen, 160A, 415VAC/500VDC frontaal directe bediening met hendel type J1 of frontaal externe bediening met hendel type S2. Geleverd zonder hendel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
AC LOAD BREAK SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 8 |
| Nom. continustroom Iu | 160 A |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 100 kA |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 500 V |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 160 A |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 80 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 80 kW |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 7 kA |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 160 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 500 V |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte | mm |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec AC LOAD BREAK SWITCH Handmatige Lastscheidingsschakelaar sirco 8P 160a 415 vac voorbedienin
Artikelnummer: 23669469
Fabrikantnummer: 26018016
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.