Socomec Adapter CT/5a (meting >100MV) - 48290599
Artikelnummer: 20354309 | Fabrikantnummer: 48290599 | EAN: 3596032776732
Omschrijving
Socomec Diris Digiware Stroomtrafo stroommeettransformator overig, primaire meetstroomsterkte In 5A, geleiderdoorvoeropening diam. 8.6mm, nauwkeurigheidsklasse 0.2, 1 fasen, snapbevestiging, met ijkzegel, met koperrail, openingsbreedte 8.6mm, openingsdiameter 8.6mm, openingshoogte 8.6mm,
Het productnummer van de fabrikant is 48290599. Het EAN nummer is 3596032776732. Het interne artikelnummer is 20354309.
Aanvullende informatie
Adapter voor stroomsensor TI/5A. Te gebruiken met standaard 5A stroomtransformatoren > 1000 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
MEASUREMENT SYSTEM
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Secundaire nom. stroom | 0 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 0 VA |
| Geijkt | Ja |
| Snapbevestiging | Ja |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Met koperrail | Ja |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 10 |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.2 |
| Openingsdiameter | 8.6 mm |
| Primaire meetstroomsterkte In | 5 A |
| Model | Overig |
| Aansluiting secundair | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Opgenomen vermogen | W |
| Hoogte opening | - mm |
| Breedte opening | - mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product