Socomec ANALOG INDICATORS Amp.MTR. d96a90-A 50/5a - 192A4422
Artikelnummer: 26698527 | Fabrikantnummer: 192A4422 | EAN: 3596031073504
Omschrijving
AMP.MTR. D96A90-A 50/5A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 192A4422. Het EAN nummer is 3596031073504. Het interne artikelnummer is 26698527.
| Klasse |
Amperemeter paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
ANALOG INDICATORS
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Breedte | 96 mm |
| Hoogte | 96 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Sleepwijzer | Nee |
| Overstroomschaal | Nee |
| Schaalverlichting | Nee |
| Trafo-aansluiting | Ja |
| Nom. eindwaarde schaal | 50 A |
| Meetbereik | 0 - 50 A |
| Model | Inbouw |
| Verliesvermogen | W |
| Breedte in module-eenheden | |
| Max. wijzeruitslag | ° |
| Nauwkeurigheidsklasse | |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec ANALOG INDICATORS Amp.MTR. d96a90-A 50/5a
Artikelnummer: 26698527
Fabrikantnummer: 192A4422
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.