Socomec Countis KWH e50 96x96 CT/5a - 48503010
Artikelnummer: 20439970 | Fabrikantnummer: 48503010 | EAN: 3596031946969
Omschrijving
Socomec COUNTIS E50 96x96 elektriciteitsmeter, pooltype drieleider/vierleider, type meter elektronisch, uitvoering meetwaardeomvormer, nom. spanning (Un) L-L 86 - 520V, nom. stroom (In) 6000A, tariefuitvoering multi-tarief, max. stroom (Imax) 7200A, geijkt, inbouw, soort telwerk display digitaal,
Het productnummer van de fabrikant is 48503010. Het EAN nummer is 3596031946969. Het interne artikelnummer is 20439970.
Aanvullende informatie
Energy meter for electrical distribution COUNTIS E50 fully integrated in SOCOMEC ecosystem including: Webview/screens/gateways/configuration software
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Elektriciteitsmeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
METERING
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Montagewijze | Inbouw |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Geijkt | Ja |
| EDL40-signatuur | Nee |
| Type meter | Elektronisch |
| Nauwkeurigheidsklasse | B |
| Tariefsturing | Extern |
| Type indicatie | Digitaal |
| Tariefuitvoering | Multi-tarief |
| Pooltype | Drieleider/vierleider |
| Energiesoort | Werk- en blindvermogen |
| Geschikt voor | Afname/levering |
| Nom. stroom (In) | 6000 A |
| Terugloopblokkering | Nee |
| Pulsuitgang | Geen |
| Aantal posities totaal (telwerk) | 1 |
| Met vergrendelcode | Ja |
| Max. stroom (Imax) | 7200 A |
| Nom. spanning (Un) L-L | 86 - 520 V |
| Frequentie | 45 - 65 Hz |
| Goedkeuring | Nationaal |
| Impulssnelheid | 0.1 - 100 Imp/kWh (kvarh) |
| Model | Meetwaardeomvormer |
| Breedte | mm |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Opgenomen vermogen | W |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. spanning (Un) N-L | - V |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product