Socomec Count KWH e53 96x96 CT/5a 485 - 48503011
Artikelnummer: 20439880 | Fabrikantnummer: 48503011 | EAN: 3596031946976
Omschrijving
Socomec COUNTIS E50 96x96 elektriciteitsmeter, pooltype drieleider/vierleider, type meter elektronisch, uitvoering meetwaardeomvormer, nom. spanning (Un) L-L 86 - 520V, nom. stroom (In) 6000A, uitvoering van de interface modbus, tariefuitvoering multi-tarief, max. stroom (Imax) 7200A, geijkt,
Het productnummer van de fabrikant is 48503011. Het EAN nummer is 3596031946976. Het interne artikelnummer is 20439880.
Aanvullende informatie
Energy meter for electrical distribution COUNTIS E53 fully integrated in SOCOMEC ecosystem including: Webview/screens/gateways/configuration software RS485 type of electrical ports
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Elektriciteitsmeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
METERING
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Montagewijze | Inbouw |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Geijkt | Ja |
| EDL40-signatuur | Nee |
| Type meter | Elektronisch |
| Nauwkeurigheidsklasse | B |
| Pulsuitgang | Elektrisch |
| Tariefsturing | Extern |
| Type indicatie | Digitaal |
| Tariefuitvoering | Multi-tarief |
| Pooltype | Drieleider/vierleider |
| Energiesoort | Werk- en blindvermogen |
| Geschikt voor | Afname/levering |
| Nom. stroom (In) | 6000 A |
| Terugloopblokkering | Nee |
| Aantal posities totaal (telwerk) | 1 |
| Met vergrendelcode | Ja |
| Uitvoering van de interface | Modbus |
| Max. stroom (Imax) | 7200 A |
| Nom. spanning (Un) L-L | 86 - 520 V |
| Frequentie | 45 - 65 Hz |
| Goedkeuring | Nationaal |
| Impulssnelheid | 0.1 - 100 Imp/kWh (kvarh) |
| Model | Meetwaardeomvormer |
| Breedte | mm |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Opgenomen vermogen | W |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. spanning (Un) N-L | - V |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product