Socomec COUNTIS P0x Energiemeter Countis P06 1-fase 1PH 45a M-bus mid - 48505006
Artikelnummer: 25683821 | Fabrikantnummer: 48505006 | EAN: 3596033319426
Omschrijving
Energiemeter COUNTIS P06 1-fase 1PH 45A M-BUS MID
Het productnummer van de fabrikant is 48505006. Het EAN nummer is 3596033319426. Het interne artikelnummer is 25683821.
Aanvullende informatie
Modulaire actieve-energiemeters COUNTIS P06 MID-gecertificeerd Enkele fase - direct 45A, M-BUS type elektrische poorten, volledig geïntegreerd in SOCOMEC ecosysteem inclusief: Webview/schermen/gateways/configuratiesoftware
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Elektriciteitsmeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
COUNTIS P0x
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 18 mm |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Montagewijze | DRA (DIN-rail adapter) |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Geijkt | Ja |
| Goedkeuring | Measuring Instruments Directive |
| EDL40-signatuur | Nee |
| Type meter | Elektronisch |
| Nauwkeurigheidsklasse | B |
| Pulsuitgang | Elektrisch |
| Met vergrendelcode | Nee |
| Tariefsturing | Extern |
| Type indicatie | Digitaal |
| Tariefuitvoering | Multi-tarief |
| Impulstype | D0 |
| Uitvoering van de interface | M-bus |
| Pooltype | 1-fase |
| Energiesoort | Werk- en blindvermogen |
| Geschikt voor | Afname/levering |
| Terugloopblokkering | Nee |
| Max. stroom (Imax) | 45 A |
| Diepte | 68 mm |
| Hoogte | 118 mm |
| Opgenomen vermogen | 1 W |
| Nom. spanning (Un) N-L | 184 - 276 V |
| Frequentie | 45 - 55 Hz |
| Impulssnelheid | 10 - 10 Imp/kWh (kvarh) |
| Nom. spanning (Un) L-L | 320 - 480 V |
| Nom. stroom (In) | 45 A |
| Model | Directe meting |
| Aantal posities totaal (telwerk) | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec COUNTIS P0x Energiemeter Countis P06 1-fase 1PH 45a M-bus mid
Artikelnummer: 25683821
Fabrikantnummer: 48505006