Socomec DC_PV LOAD BREAK SWITCH Lastscheidingsschakelaar Sirco MC PV 2P+2P- 40a 1000VDC frontaal - 21pv4754
Artikelnummer: 25752248 | Fabrikantnummer: 21pv4754 | EAN: 3596032795047
Het productnummer van de fabrikant is 21pv4754. Het EAN nummer is 3596032795047. Het interne artikelnummer is 25752248.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
DC_PV LOAD BREAK SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 52 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Hoogte | 78 mm |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Diepte | 67.5 mm |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. (meet)stroom | A |
| Nom. (meet)spanning bij DC | - V |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec DC_PV LOAD BREAK SWITCH Klemafd. 3P boven of onder
Artikelnummer: 25732792
Fabrikantnummer: 21943004
Socomec
» Meer informatie over SocomecArtikelnummer: 25752248
Fabrikantnummer: 21pv4754
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.