Socomec MEASUREMENT SYSTEM Meetsensor Te-stroomsensor met vaste kern 2000a klasse 0,2S - 48290506
Artikelnummer: 22810740 | Fabrikantnummer: 48290506 | EAN: 3596032838263
Omschrijving
Meetsensor TE-stroomsensor met vaste kern 2000A klasse 0,2S
Het productnummer van de fabrikant is 48290506. Het EAN nummer is 3596032838263. Het interne artikelnummer is 22810740.
Aanvullende informatie
Massastroom TE-90 primair 2000A/secundair RJ12A klasse 0,5, deze sensoren meten de belastingsstromen van een elektrisch systeem en sturen de gegevens naar meters en meetapparatuur.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
MEASUREMENT SYSTEM
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Ja |
| Snapbevestiging | Ja |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Primaire meetstroomsterkte In | 2000 A |
| Met koperrail | Ja |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 10 |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 0.1 VA |
| Secundaire nom. stroom | 0.1 A |
| Hoogte opening | 64 - 64 mm |
| Breedte opening | 64 - 64 mm |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.2S |
| Aansluiting secundair | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Openingsdiameter | 64 mm |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec MEASUREMENT SYSTEM Meetsensor Te-stroomsensor met vaste kern 2000a klasse 0,2S
Artikelnummer: 22810740
Fabrikantnummer: 48290506