Socomec Diris A-200 RJ12 sensors ether - 48250604
Artikelnummer: 26413824 | Fabrikantnummer: 48250604 | EAN: 3596033205484
Omschrijving
DIRIS A-200 RJ12 SENSORS ETHER
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 48250604. Het EAN nummer is 3596033205484. Het interne artikelnummer is 26413824.
| Klasse |
Multifunctionele paneelmeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ampèremeter | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Pulsuitgang | Elektrisch |
| Geijkt | Nee |
| Impulsteller | Nee |
| Meetwaardegeheugen | Nee |
| Diepte | 108 mm |
| Breedte | 98.5 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | Overig |
| Montagewijze | Frontmontage |
| Aantal digitale uitgangen | 1 |
| Blindvermogenmeter | Nee |
| Frequentiemeter | Nee |
| Voltmeter | Nee |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Aantal digitale ingangen | 3 |
| Meting eerste harmonische component | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Ja |
| Schijnvermogen | Nee |
| Display | Grafisch |
| Vermogensfactor | Nee |
| Fasehoek (cos phi) | Nee |
| Hoogte | 98.5 mm |
| Geschikt voor RJ-stekker | Ja |
| Werkelijk vermogen meter | Nee |
| Met toerentalmeter | Nee |
| Ondersteunt protocol voor IEC 61850 Ethernet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor OPC UA PubSub | Nee |
| Met auditrapport (Audit log) | Nee |
| Met rolgebaseerde toegangscontrole (RBAC) | Nee |
| Weergave op afstand | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse reactieve energie volgens IEC 62053-23 | Overig |
| Met firmware ondertekening | Ja |
| Schermresolutie (horizontaal) | 350 px |
| Schermresolutie (verticaal) | 160 px |
| Aantal huidige meetingangen | 4 |
| Met logdienst voor beveiligingsevenementen (security event log) | Ja |
| Met communicatie-interface KNX | Nee |
| Met communicatie-interface M-bus | Nee |
| Aantal spanning meetingangen | 4 |
| Web server met HTTPS overdrachtsprotocol | Ja |
| Aantal ethernet-aansluitingen | 2 |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | - V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | - V |
| Voedingsspanning bij DC | - V |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | - mm² |
| Nom. stroom (In) | A |
| Frequentiemeetbereik | - Hz |
| Nauwkeurigheidsklasse werkspanning volgens IEC 62053-22 | 0,1S |
| Max. stroom (Imax) | 10000 A |
| Bemonsteringsfrequentie | 9600 Hz |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product