Socomec ENCLOSED SWITCH Lastscheidingsschakelaar Como in polycarbonaat behuizing 3P 100a - 21153309
Artikelnummer: 26412807 | Fabrikantnummer: 21153309 | EAN: 3596033000478
Omschrijving
Lastscheidingsschakelaar COMO in polycarbonaat behuizing 3P 100A
Het productnummer van de fabrikant is 21153309. Het EAN nummer is 3596033000478. Het interne artikelnummer is 26412807.
Aanvullende informatie
Schakelkast IP65 uitgerust met een schakelaar-scheider 3P 100A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
ENCLOSED SWITCH
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 146 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 100 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Hoogte | 200 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 100 A |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 37 kW |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Schakelvermogen bij 400 V | 37 kW |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 100 kW |
| Uitvoering van het bedieningselement | Deurkoppelingsdraaiaandrijving |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 8 kA |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 2 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 70 A |
| Geschikt voor vloermontage | Ja |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec ENCLOSED SWITCH Lastscheidingsschakelaar Como in polycarbonaat behuizing 3P 100a
Artikelnummer: 26412807
Fabrikantnummer: 21153309
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.